Hallo allemall,
Van het jaar 2025 een totaal overzicht zoals wij dit jaar gaan doen. Voor de middag lossingen bedraagt de totaal per vlucht 3.30 euro, dit is inclusief vrachtprijs en SNZH en opcenten NIC. Voor iedere vlucht georganiseerd door het NIC is er een boodschappen mand te winnen ter waarde van ongeveer 35 euro, hiervoor moet u zetten per duif 0.25 eurocent. Voor iedere vlucht is er de tafel waar men mag uitzoeken. Voor iedere winnaar is er voor de 1e prijs een mooi boeket bloemen. Men kan bij elke NIC vlucht zetten voor de 2 euro duif, kosten 2 euro, gaat af in 2/3 om 1/3. Ook de rollades staan er weer 2 euro per duif. De worsten staan er ook weer 1 euro per duif. Ook om te proberen taart of gebak, 1 euro per duif.
Het melden van de duiven geschiedt door app, M.van.Geel, of telefoon 06 34850142. Inkorven is op inkorf datums van 18 tot 19 uur, dit in verband aanleveren van de duiven in Wormerveer, of Alkmaar, jonge duiven en wellicht eendaagse fond. Opgave is betreffende NIC vluchten tot zaterdagavond 19 uur bij Ger. Bijenhof 06 20132308, daarna wordt er in de app aan gegeven hoe laat u kunt inkorven. In deze app kunt u dan zien of de gewenste 7 liefhebbers er zijn en anders de in de inkorftijden. Voor de ochtend lossingen is het opgeven van belang, in verband met de aantal liefhebbers wat zich op geeft voor een vlucht, er moeten voor elke vlucht minimaal 7 liefhebbers zich op geven om te kunnen in korven. Ook voor de ochtend lossingen geldt bovenstaande betreffende attracties en de tafel, alleen op sommige vluchten kan het prijzenpakket worden aangepast. De duiven vracht prijzen voor de ochtend lossingen bedragen: Pau 7.60 euro, Agen 5.80 euro, Barcelona 7.60 euro, Dax, Marseille en Narbonne 6.45 euro, Perpignan 6.55 euro per duif.
Voor eventuele vragen kunt u bellen met M.van.Geel 06 34850142 of G.Bijenhof 06 20132308. Hopende op uw medewerking, dit jaar, en belangrijk voor ons NIC is allemaal vele keren mee doen op zoveel mogelijk vluchten, waarom, nou gewoon dat ons NIC moet groeien op deze vluchten, het zal een langzaam groeien maar motto is meedoen om te groeien naar het beoogde doel, een NIC waardoor iedereen die mee doet niet afstanden hoeft te rijden naar dicht bij zijnde inkorf lokaal.
Allemaal heel veel succes.
Hallo Overnachters ,
2025 is alweer enige tijd gestart en dus begint de tijd op te schieten voor ons programma. Dit jaar is er een grote verandering plaats gevonden, de ZLU is gestopt met hun vluchten te organiseren en dit jaar heeft de NPO het stokje overgenomen. Niet alleen met de ochtend lossingen maar ook de Nationale dagfond vluchten en twee jonge duiven vluchten zijn Nationaal geworden en worden ingekorfd bij ons NIC. Ons Nic heeft ook de ochtend lossingen toe gewezen door de afdeling en ook alle andere Nationale vluchten kunnen daardoor bij ons worden ingekorfd, mits wij voldoen aan de regulieren 7 man . De duiven dienen aan geleverd te worden in Wormerveer, op de dagfond en misschien de jonge duiven uit gezonderd, maar dat wordt later in het seizoen beslist.
Wij hebben al een hoop werk erop zitten, organisatorisch maar ook hebben wij al een geweldige bonnen verkoop gehad, waardoor wij een leuk prijzen pakket kunnen realiseren op alle vluchten, is vandaag de dag een bijna normaal gegeven De liefhebbers zijn al bezig hun duiven in een goede conditie te brengen en vooral op te leren, zodat ze gedegen aan de start staan. Aan het aantal liefhebbers zal het leggen of er bepaalde vluchten ingekorfd kunnen worden, daarom promoot ons NIC, ook buiten de regio, want dan kunnen we groeien. In het begin zal het af en toe gerust krap worden, maar als de liefhebbers door hebben dat ze ook in het NIC Den Helder terecht kunnen en er ook leuke prijsjes verdiend kunnen worden zal langzaam de opkomst omhoog lopen, althans dat is wat wij hopen.
Wij hebben met de liefhebbers die reeds bij ons komen een bijeenkomst geplant om dit seizoen te regelen, bijvoorbeeld moet heel duidelijk worden hoeveel liefhebbers zich op geven voor een bepaalde vlucht, zodat wij zeker weten of er ingekorfd kan worden, dit gaan wij regelen met een opgeef app. Dan kunnen wij bepalen hoe een ieder aan de beurt is om in te korven, allemaal kleine dingetjes die in het verleden wel eens mis gingen, en wij willen voor een ieder proberen klaar te staan.
De prijzentafel blijft ook voor iedere vlucht in tact, prijsje voor ieder die ingekorfd heeft en aanwezig is bij de prijs uitreiking, mits er een melding wordt gemaakt dat men niet aanwezig kan zijn.
Zoals jullie zien is er veel te winnen, niet alleen qua uitslagen maar ook prijsjes in NIC.
NIC Seizoen 2025
2025 - Dagfond programma
Los | Station |
---|---|
Zaterdag 24 mei | Fontenay sur Eure |
Zaterdag 7 juni | Chateaudun |
Zaterdag 21 juni | Bourges |
Zaterdag 5 juli | Issoudun |
Zaterdag 19 juli | Issoudun |
Zaterdag 2 augustus | Chateauroux |
2025 - NPO Middaglossing-Marathon programma
Inkorving | Los | Station |
---|---|---|
Dinsdag 3 juni | Vrijdag 6 juni | Bordeaux |
Dinsdag 10 juni | Vrijdag 13 juni | St. Vincent |
Dinsdag 1 juli | Vrijdag 4 juli | Cahors/Bressols Sector 2,3,4 |
Dinsdag 15 juli | Vrijdag 18 juli | Tarbes |
Dinsdag 22 juli | Vrijdag 25 juli | Bergerac |
2025 - NPO Ochtendlossing-Marathon programma
Inkorving | Los | Station |
---|---|---|
Maandag 16 juni | Vrijdag 20 juni | Pau |
Maandag 23 juni | Vrijdag 27 juni | Agen |
Maandag 30 juni | Vrijdag 4 juli | Barcelona |
Maandag 7 juli | Vrijdag 11 juli | Dax |
Maandag 14 juli | Vrijdag 18 juli | Marseille, telt niet voor Nat. kamp. |
Maandag 21 juli | Vrijdag 25 juli | Narbonne, telt niet voor Nat Kamp. |
Maandag 28 juli | Vrijdag 1 augustus | Perpignan |
2025 - Jonge duiven programma
Los | Station |
---|---|
Zaterdag 23 augustus | Melun |
Zaterdag 30 augustus | St. Soupplets |
Zaterdag 6 september | Fontenay sur Eure |
Met vriendelijke groet,
Voorzitter M.van.Geel