Overlijden van Frans van Rijn,

Op dinsdag 22 mei ontvingen wij via via het bericht dat ons lid Frans van Rijn was overleden. Frans mocht slechts 64 jaar oud worden.
Frans werd geboren op 15 december 1953 en is overleden op 22 mei 2018. Veel te vroeg, na een zwaar werkzaam leven in de bouw, en pas twee jaar aan het genieten was van zijn pre pensioen. Hij laat zijn compagnon in de sport en alsook zijn zoon Bas achter. Een hard gelag, want na Bep.Boon, Henk.Blokker, Eef.Wassenburg en de vrouw van Henk van der Wal, An is dit de volgende die aan het trieste rijtje wordt toe gevoegd. Frans was een sportman ten voeten uit, van jongs af aan een begenadigd voetballer die het zelfs tot top van het amateurvoetbal schopte. Maar ook andere sporten verdiende zijn aandacht, totdat hij zelf met de duiven begon. In Petten heeft hij altijd zijn partijtje meer dan mee geblazen, ook top uitslagen neer gezet. Frans is altijd lid geweest bij de Meteoor in Warmenhuizen. Totdat twee jaar geleden interne belangen daar hem parten gingen spelen en hij besloot zich bij onze vereniging aan te melden in combinatie met zijn zoon Bas. Ze hadden het geweldig naar hun zin bij ons dat bleek uit diversen dingen die ze aan gaven. Frans had een moeilijke tijd achter de rug, de scheiding van zijn vrouw deed hem erg veel zeer en dat liet hij ook merken, maar het welzijn van Bas daar deed hij alles voor. We hebben Frans maar korte tijd in onze vereniging mogen mee maken, maar we hebben hem leren kennen als joviale en spontane vent, die zijn mening niet onder stoelen of banken stak, maar altijd een sportieve man. Wij weten door de maar korte duur van zijn lidmaatschap maar weinig over Frans, andere die hem langer kende zullen wel veel meer over hem kunnen vertellen, maar helaas is deze tijd bij ons hem niet gegund. Frans had al een paar wekenlang dat hij zich niet tof voelde, dat was bij de laatste vlucht Pont st Maxcence ook het geval, zag erg grauw en moest ook geen consumptie, gelijk na het afslaan zei hij dat hij Bas naar zijn ex-vrouw ging brengen en naar huis ging. Toen zijn ex-vrouw Bas naar huis bracht vond Bas zijn vader dood, dit gun je niemand en zeker niet een vent die nog maar zo jong is. We wensen zijn broer en zusters en natuurlijk Bas heel veel sterkte deze komende dagen wij zullen in gedachten veel aan je denken .

                                                                                           
                                                                                                                         Frans rust zacht

 

Bestuur en Leden,
P.v. Den Helder